Про кафедру

Завідувачка кафедри, доктор соціологічних наук, професор кафедри зв'язків з громадськістю
Сусська Ольга Олександрівна

You don't have a pdf plugin, but you can download the pdf file.

Проєкти освітніх програм

2023 - 2024

Проєкт змін до освітньо-наукової програми "Зв'язки з громадськістю" за спеціальністю 061 Журналістика другого (магістерського) рівня вищої освіти

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 20 грудня 2023 року на адресу гаранта програми або подати через електронну форму.

Гарант програми: Зінченко А.Г. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зведена таблиця пропозицій та зауважень отриманих від стейкголдерів під час громадського обговорення освітньої/освітньо-наукової програми та результати їх обговорення на засіданні кафедри


Проєкт змін  до освітньої програми «Зв'язки з громадськістю» за спеціальністю 061 Журналістика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 20 грудня 2023 року на адресу гаранта програми або подати через електронну форму.

Гарант програми: Коник Д.Л.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


2022 - 2023

Проєкт освітньо-наукової програми "Зв'язки з громадськістю" другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика.

Відгуки, зауваження й пропозиції просимо надсилати гарантові освітньо-наукової програми або заповнити форму до 25 січня 2023 року.

Гарант програми Зінченко А.Г. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ЄКТС