Веб-сайт: https://pro.ukma.edu.ua/
Про Школу
Факультет «Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти» засновано у червні 2023 року (ухвала Вченої ради № 10 від 27.06.2023).
Мета діяльності Школи полягає у запровадженні актуальних освітніх програм і короткотривалих навчальних курсів (модулів, тренінгів та електронних навчальних курсів), що надаватимуть можливість широкому колу людей отримувати професійні знання і компетентності для зміцнення своєї конкурентоспроможності на ринку праці.
Діяльність Школи передусім сфокусовано на:
- освітніх практико-орієнтованих програмах;
- сертифікатних програмах, спрямованих на розвиток галузей, критичних для післявоєнної розбудови;
- інтенсивних навчальних курсах «на вістрі життя»;
- освітніх програмах, що сприяють реінтеграції військових ветеранів;
- програмах, орієнтованих на посилення спроможності територіальних громад і держслужбовців різних сфер діяльності;
- підвищенні кваліфікації наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників.
У структурі Школи діють:
- Кафедра міждисциплінарної освіти;
- Лабораторія інновацій в освіті;
- Лабораторія «Ветеранський хаб».
Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти (kma pro) – це простір, що об’єднує лідерів, які здатні формувати високоінтелектуальну національну еліту України, творити суспільні блага і продукувати цінності громадянина, націленого і спроможного відтворювати якісні зміни в Україні, просувати її за кордоном як європейську, конкурентоспроможну і незламну.
Декан: Тетяна Леонтіївна Нагорняк, доктор політичних наук, професор
Контакти:
Адреса: 7-й навчальний корпус НаУКМА, 02000, м. Київ, вул. Волоська 12/4, к. 301 (праве крило, 3 поверх).
Навчальні програми
Стипендіальна навчальна програма «Індивідуальна траєкторія Лідера» для дітей загиблих Захисників і Захисниць України — учнів випускних класів реалізується Києво-Могилянською школою професійної та неперервної освіти за підтримки БФ «The Eneida Foundation», що зареєстрований та діє також під назвою «We Help Ukrainians» (Велика Британія), та за сприяння БФ «Діти Героїв» (Україна).
Професійний розвиток
Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти є провайдером освіти дорослих в НаУКМА. У відповідь на запит і професійні потреби замовника Школа розробляє, організовує та реалізує програми професійного зростання, спрямовані на опанування здобувачами знань, вмінь та навичок з метою особистісного та професійного розвитку, адаптації до змін у суспільстві.
Школа пропонує широкий вибір програм формальної та неформальної освіти, а саме:
Освітньо-професійні магістерські програми
Освітньо-професійна програма «Політика управління містом» — міждисциплінарна магістерська програма, розроблена на запит Київської міської ради спеціально для потреб громади української столиці. Програму сфокусовано на підготовці висококваліфікованих фахівців-практиків у сфері розвитку та управління містом шляхом надання їм знань і вмінь для вирішення найскладніших сучасних викликів міського розвитку вже під час війни та повоєнної відбудови України, формування міст майбутнього та здатності бачити місто як простір для комфортного життя громади, ефективної самореалізації містян, привабливості інвестицій і бізнесу, втілення передових інновацій та лідерських практик.
Термін навчання: 1 рік 4 місяців
Кваліфікація: магістр менеджменту, магістр політології.
Наступний набір на програму — липень 2024 р.
Контактна особа — Олег Луцишин, к.е.н., доцент;
Програми перепідготовки, програми підвищення кваліфікації
Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти пропонує програми підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800.
Підвищення кваліфікації в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» — це:
- розроблена на запит замовника програма за необхідною спеціальністю та набором затребуваних знань і компетентностей;
- індивідуальний підхід до визначення кількості кредитів ЄКТС, а також годин аудиторної та самостійної роботи;
- зручний формат навчання за програмою (онлайн, офлайн, змішаний);
- професійні тренери, спікери, експерти-практики;
- сертифікат НаУКМА.
Школою розроблено та успішно реалізовано програму підвищення кваліфікації для педагогічних і науково-педагогічних працівників Вінницького технічного фахового коледжу за спеціальністю 073 «Менеджмент»: Модуль 1 «Стратегічний розвиток коледжу», Модуль 2 «Командотворення і лідерство в освіті».
Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації >>
Дізнатись більше про можливості навчання за програмою підвищення кваліфікації в НаУКМА — Ірина Зайченко, к.і.н.;