Проєкти освітніх програм

2023 - 2024

Проєкт освітньо-наукової програми «Юдаїка» за спеціальністю 032 Історія та археологія другого (магістерського) рівня вищої освіти

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 20 червня 2023 року на адресу гаранту освітньої програми або заповнити форму.

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ пропозицій та зауважень отриманих від стейкхолдерів під час громадського обговорення освітньо-наукової програми «Юдаїка» спеціальності 032 "Історія та археологія" та результати їх обговорення на засіданні кафедри (протокол No11 від 10.11.2023 р.)

Проєкт змін до освітньо-наукової програми «Історія» за спеціальністю 032 Історія та археологія другого (магістерського)  рівня вищої освіти

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 31 липня 2023 року на адресу гаранту освітньої програми або заповнити форму.

Зведена таблиця пропозицій та зауважень отриманих від стейкголдерів під час громадського обговорення освітньої/освітньо-наукової програми та результати їх обговорення на засіданні кафедри

2022 - 2023

Проєкт освітньо-наукової програми «Історія» спеціальності 032 Історія та археологія  другого (магістерського) рівня вищої освіти

Відгуки, зауваження й пропозиції просимо надсилати гарантові освітньо-наукової програми або заповнити форму до 1 вересня 2022 року.

ЄКТС