Студентський відділ кадрів (СВК) було створено у 1998 році з метою оперативного вирішення питань щодо оформлення необхідних документів для студентів НаУКМА. Після проведення вступної кампанії документи (особові справи) всіх зарахованих студентів передаються з приймальної комісії до студентського відділу кадрів. Тут вони зберігаються протягом усього періоду навчання студента в університеті.

Про нас

У СВК студенти Могилянки, випускники НаУКМА або особи, що навчалися в університеті і з різних причин не завершили його, можуть отримати наступні сервіси:

 • оформити заявку на виготовлення дубліката диплома державного зразка;
 • оформити заявку на виготовлення дубліката студентського квитка;
 • отримати бланк обхідного листа відрахованого студента денної форми навчання;
 • отримати оригінал документа(ів) про освіту;
 • засвідчити оригінали документів (довідок) та їх копій згідно з оригіналом;
 • отримати інформаційну довідку щодо зберігання оригіналів документів;
 • отримати довідку (підтвердження навчання) на запит Міністерства освіти і науки України, посольств, пенсійного фонду, благодійних організацій тощо;
 • оформити договір при переведенні з бюджетної на контрактну форму навчання; при поновленні; при зміні платника; для написання, захисту кваліфікаційної роботи, для складання державного іспиту. 

Крім того, СВК веде облік персонального складу і руху студентів, їхні особові справи, веде книгу наказів про рух студентів (відрахування, поновлення, зміна ПІБ, переведення в межах НаУКМА та інших ЗВО, поновлення, зміна фінансування, надання або продовження академічної відпустки, академічної мобільності тощо). Відділ також вносить, оновлює та редагує відомості та дані щодо здобувачів освітніх послуг в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО https://info.edbo.gov.ua/) та університетській системі «ОПТІМА», готує відповіді на запити Міністерства освіти і науки України, органів МВС та прокуратури, Державної статистичної служби, обласних і місцевих структур тощо.

icon Положення про студентський відділ кадрів Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Контакти

Керівник СВК – ХАРЬКО Наталія Олександрівна, e-maiI: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Провідний спеціаліст СВК – КУКЛЕНКО Ліна Василівна, e-maiI: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Місце розташування відділу: вул. Сковороди 2, копрус 1, кім. 110, тел. (044) 425-22-47

 

Спеціаліст І категорії з CВК (військовий стіл) – НОВІКОВА Ольга Миколаївна

 

Місце розташування: 3 корпус, кім. 308,тел. (044) 425-45-44

e-maiI: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графік роботи:      Понеділок: з 14-30 до 17-00.

Вівторок, Середа, Четвер: з 10.00 до 13-30 та з 14-30 до 17.00.

 

Cервіси відділу

ОТРИМАТИ ДУБЛІКАТ ДИПЛОМА

Для отримання дубліката диплома потрібно подати заяву. Обробка заяви на виготовлення дубліката диплома державного зразка здійснюється відповідно до Положення, затвердженого Наказом в.о. президента НаУКМА № 192 від 07.04.2021

Заповнену заяву  необхідно завірити в деканаті та подати на підпис Президенту та/ або віце-президенту з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) НаУКМА.

 

ОТРИМАТИ ОРИГІНАЛ ДОКУМЕНТА ПРО ОСВІТУ

Досить часто у студентів та у студентів-випускників НаУКМА виникає потреба отримати оригінал документа про освіту, який вони подавали під час вступу до університету.

Видача оригіналів документів про освіту студентам, студентам-випускникам та відрахованим студентам денної форми навчання здійснюється за таких умов:

 • після завершення навчання в університеті (відрахування, переведення, випуск), оригінали документів про освіту видаються їх власнику при пред’явленні обхідного листа  та на підставі відповідного наказу. Документи може забрати сам власник або довірена особа лише при пред’явленні паспорта, нотаріально завіреної довіреності та обхідного листа.
 • на деякий час, наприклад, для проходження процедури апостилювання, для цього необхідно написати заяву, завіривши її перед тим в деканаті та передавши на підпис президенту та/або віце-президенту з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) НаУКМА.

 

ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК

До обов’язків студентського відділу кадрів також входить облік військово-зобов’язаних студентів і співробітників НаУКМА:

 • оформлення особової картки ф. П-2, внесення змін в особові картки П-2 (переведення на іншу посаду, надання академічної відпустки, зміна сімейного стану, місця проживання тощо) та звітування про зміни в військкомат;
 • ведення справ призовників;
 • ведення та зберігання журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов‘язаних та звіряння їх облікових даних з даними військових комісаріатів

Цим займається окремий співробітник відділу.

Відділ відповідає також за:

 • ведення обліку військовозобов’язаних і призовників;
 • обмін інформацією з військовими комісаріатами щодо осіб, які навчаються (відраховані), працюють та стоять на обліку у військкоматах;
 • ведення роз’яснювальної та інформаційної роботи з особами, які навчаються та працюють в НаУКМА, про їхні обов’язки щодо військового обліку відповідно до чинного законодавства
 • підготовку та видачу довідок ф. Ф-17;
 • сприяння студентам НаУКМА у підготовці пакету документів для проходження військової підготовку за програмою офіцерів запасу за контрактом у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Корисні посилання