Книга пам'яті могилянців, які загинули на російсько-українській війні

 

Рибитва Іван

27.06.2003 – 7.04.2023

Cтудент НаУКМА, спеціальність «Фізика»

Псевдо «Фізик»

Після початку повномасштабного вторгнення Іван взяв академвідпустку з 1-го курсу та пішов добровольцем у ДФТГ. Після звільнення Київщини, вийшов з ДФТГ, рік сумлінно готувався та вчився, успішно пройшов відбір у 3-тю Окрему Штурмову Бригаду, у січні 2023 доєднався до лав Збройних Сил. Пройшов навчання в Британії. 

На початку квітня Іван із побратимами стали на підсилення 1-го механізованого батальйону в боях за Бахмут. 7 квітня, прийнявши бій, надаючи першу допомогу побратиму та евакуюючи його з поля бою, Іван потрапив під снайперський вогонь та дістав смертельне поранення в шию. 

Щирий, світлий і невимовно сильний 19-річний воїн...

Микола Рибитва, теж могилянець, написав про брата:

«Він був мужнім і мудрим, неймовірно розумним. З дитинства займався спортом, водночас завжди шукав себе творчо. Рік навчався на філософії, обожнював стародавню історію та прочитав немислиму кількість книжок. Любив природу, Карпати, мріяв після війни створити хутір у Черкаській області. Обожнював свою собаку Найду. Щиро любив батьків, сестру, брата. Він знайшов себе воїном. На початку вторгнення в нього не було жодного сумніву, що він має робити. Він став на наш захист.»

Слава Герою.

Світла та вічна пам’ять...