Книга пам'яті могилянців, які загинули на російсько-українській війні

 

Іванов Гліб

Навчався на політології Факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА, влітку 2022 року мав отримати диплом. З початком повномасштабного російського вторгнення Гліб вступив до лав ТрО та долучився до оборони нашої країни. Останню свою битву прийняв під Бахмутом.

Із допису батька, Ярослава Іванова

Вчора був вечір пам'яті нашого сина, Гліба Іванова.

Ми дуже вдячні його друзям, викладачам, Києво-Могилянській академії за це. Гліб був частиною прекрасної спільноти, яку щиро любив. Тепер вона стала частиною і нашого життя.

Звістка про його загибель була надто важкою для нас ще й тому, що ми оплакували, як мало наш син залишив по собі в цьому світі. Вчора ми зрозуміли, що помилялися. Він за свій 21 рік, мабуть, встиг зробити більше, ніж ми за свої роки.

Тепер сухо про трагічне:

1) офіційною мовою: при виході на позиції в районі Бахмуту, солдат Іванов Гліб потрапив у засідку ворога та оточення. В ході бою зник безвісті. За свідченнями учасників бою, отримав поранення несумісні з життям. У зв'язку з продовженням бою, евакуацію здійснити не вдалось. Проводяться заходи щодо витіснення ворога, плануються пошукові дії та спроби евакуації.

2) я знаю більше, ніж офіційно повідомлено. Саме тому не маю підстав домислювати щось до офіційної позиції.

3) всі, хто хоче попрощатися з нашим сином, другом, побратимом, має набратися терпіння тому, що наразі це не можливо. Коли це стане можливим, ми з дружиною повідомимо додатково.

А до того часу давайте згадувати, говорити, писати про Гліба, поширювати фото і відео з ним, які в кого є. Це поки все, що ми можемо зробити для нього, в ім'я пам'яті про нього.

 

Історій про нього і серйозних, і смішних, як виявилось, так багато, що ми будемо їх читати і згадувати до кінця свого життя.

 

Спомини

Допис товариша Гліба — Богдана Макогона