Читка-гра «Мала» студентського театру-студії КМА
П’ятниця, 17. Лютий 2023, 16:00
На зображенні може бути: 1 особа та текст «17 лю 00 кмц, поверх, фойе студент удия наукма представляе ушкалов ΜΑΛΑ читка-гра режисер художний кервник тетяна шуран виконавци: анастасия сенюшкович, анна тернова, максим горишний, станслав орлов, олег баранник»

У КМЦ триває традиційний Тиждень любові. І в нас є ще одна нагода зустрітися у КМЦ.
17 лютого, у День добра, актори й акторки зі Студентського театру-студії НаУКМА СТН Україна (художній керівник і режисер — Тетяна Шуран) покажуть свою нову роботу — зіграють/прочитають для вас іронічне й зворушливе оповідання Сашка Ушкалова «Мала».
Як і всі заходи у КМЦ, цей теж — благодійний. Ваші пожертви будуть спрямовані через Взаємодопомога від НаУКМА на підтримку могилянців на фронті.

Детальніше про подію