Книга пам'яті могилянців, які загинули на російсько-українській війні

 

Остап Бринський (30.07.1987 – 19.08.2023)

Випускник 2008 року бакалаврської програми «Філософія» факультету гуманітарних наук НаУКМА. Учасник Революції гідності. Аналітик благодійного фонду «Пацієнти України», фахівець із публічних закупівель у сфері охорони здоров’я.

Загинув під Бахмутом у бою проти російських окупантів. У героя залишилась донька Соломія.

«…мінометний обстріл. Уламок від снаряду змусив його серце зупинитися. Рік і 2 місяці він захищав українські кордони, суверенітет і незалежність, захищав нас із вами, наше право жити.

Він не був народжений для війни. Ніхто з нас не був. Але це було його свідоме рішення піти у військо. Його любов до нас, до людей, до життя не могла тримати його осторонь.

У нього було ще мільйон планів … ми мали прожити довге і щасливе життя, але тpиклятa pociя, pociяни відібрали в нього можливість їх реалізувати. А в нас відібрали його, наше щастя…», — з допису дружини Остапа Младлени Качурець, також випускниці Могилянки.

Рідний брат героя Тарас Бринський, який зараз воює проти московитських загарбників: «… насамперед він був Людиною. І виконував перш за все свій людський обов’язок».

Юрій Андрухович, чия родина товаришує з Бринськими вже понад 35 років: «Ми втратили дуже хороброго й щирого воїна. Він серед перших піднявся на захист країни. І на цій війні не давав жодного послаблення ні собі, ні військовим РФ. Чинив так, як справжній воїн мав чинити в боях. Ми втратили дуже талановиту, веселу, оптимістичну людину. Це — цвіт нації!»

Товаришка Остапа, також могилянка, Рената Налисник: «Остап був надзвичайно доброю, щирою людиною, неймовірним другом, патріотом, завжди відстоював і захищав інтереси українців. Він не міг залишатися осторонь війни. Завжди захищав і відстоював наші спільні інтереси незалежності, чесності, правди. Тому це — справді, неймовірна втрата для кожного з нас».

Поховали Остапа Бринського в рідному Івано-Франківську, на території меморіального комплексу «Дем’янів Лаз».

 

Вічна і світла пам’ять Герою!

 

Спомини:

Суспільне Івано-Франківськ | В Івано-Франківську попрощалися із загиблим військовослужбовцем Остапом Бринським

Безмежна чорна діра болю | ЦЕНЗОР.НЕТ

Ростислав Шпук «Крик» | Zbruč