«УКРАЇНІ НЕДОСТАТНЬО ПЕРЕМОГТИ. РОСІЯ МАЄ ПРОГРАТИ» — лекція американського політолога Еліота Коена
П’ятниця, 23. Червень 2023, 11:00

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) та науково-навчальний центр «Українська Стратегічна Ініціатива» (УСІ) разом із Польським Інститутом Міжнародних Справ організовують публічну зустріч з міжнародним експертом Еліотом Коеном, яка відбудеться 23 червня 2023 року об 11:00.

Еліот Коен — професор Центру перспективних міжнародних досліджень університету Джона Гопкінса, у 2007-2009 роках працював радником Державного департаменту США.

Упродовж години міжнародний стратег розповість про перспективи України на тлі російсько-української війни, озвучить ключові наративи, на яких базується беззаперечна перемога нашої країни над терористом.

«Ми маємо прагнути до перемоги в тому вигляді, як її визначає Україна. Але щоб цього досягти, Захід має не лише допомогти перемогти Росію — він має переконати РФ, що вона зазнала поразки», — наголошує Коен на головній тезі свого виступу.

Після завершення виступу колишнього радника Держдепартаменту США відбудеться панельна дискусія в форматі Q&A з професором та директором Польського Інституту Міжнародних Справ Славоміром Дебським.

Лекцію Еліота Коена "Clio and Mars: History, Strategy and Ukraine's War for Existence" буде модерувати Ольга Руденко, головний редактор видання The Kyiv Independent.

Запрошуємо всіх охочих, особливо студентів, викладачів ВНЗ, керівників закладів освіти долучитися до події офлайн.

Захід відбудеться в 1-му корпусі Національного університету «Києво-Могилянська академія»

за адресою: вул. Григорія Сковороди, 2, в актовій залі — кабінет 217.

Мова заходу — англійська.

Попередня реєстрація не потрібна.

Вхід вільний.