Календар подій

Забутий Квартирник від КУТа
Субота, 08. Квітень 2023, 17:00
Hits : 310

Згадати все. Забутий Квартирник

Прийшла весна, а з нею почали розпускатися перші бутони прекрасних першоцвітів. Так само як кількадесят років тому народилися й постали вже сьогодні легендарні українські артисти. Саме вони стали причиною справжньої музичної революції та дали гідну відсіч московській та західній естраді!

Чому ж нам не згадати драйвову історію творення власної культури? СО «КУТ» запрошує тебе на Забутий Квартирник, де кожен зможе знову подарувати життя улюбленому україномовному треку 80-х та 90-х. Тож скоріше переслуховуй усі підбірки пісень «Території А» та розпитуй батьків про бунтарський дух «тих» часів! Не проґав можливості відчути себе відвідувачем фестивалю «Червона рута».

Також у межах події:

- безкоштовний обмін речами — своп від ЕкоКлубу.
* наголошуємо, що речі мають бути в гарному стані!
Речі, що залишаться зі свопу, команда KMA help передасть цивільним на Харківщині.

- аукціон від КМА help, на якому будуть представлені цінні речі, що втілюють переживання війни від цивільних, та різні артефакти від військових. Усі кошти з аукціону підуть на закриття запитів захисників.

Подія організована в колаборації з ЕкоКлубом «Зелена хвиля» та Взаємодопомогою від НаУКМА. Детальніше про правила свопу та благодійну складову — на каналах організаторів події.

Коли? 08.04 о 17:00
Де? ПідWall, КМЦ
Дрес-код? вечірка 80-х та 90-х