Посвята 2023 (факультетські церемонії)
Четвер, 31. Серпень 2023, 10:00 - 18:00

Попередній перегляд зображення

Навчальний рік для першокурсників у Могилянці за багаторічною традицією починається з урочистостей, які єднають усю її спільноту.

Однією з найважливіших і найурочистіших дат для могилянців, яка розпочинає навчальний рік, є Посвята в спудеї НаУКМА. Це той момент, коли вступники по-справжньому приєднуються не лише до сучасного студентського життя, а й до традицій найдавнішого в Україні університету, історія якого бере початок у XVII столітті.

Тож зовсім скоро вступники складуть Присягу студента Києво-Могилянської академії, почують привітання і напутні слова від професорів та випускників університету, почесних гостей.

Вітаємо в спільноті нових першокурсників і сподіваємося, що роки, проведені в Могилянці, будуть для вас незабутніми, плідними, творчими й натхненними!

Графік проведення факультетських церемоній Посвяти-2023:

31 серпня (четвер)

10:00 — Факультет правничих наук

12:00 — Факультет охорони здоров’я, соціальної роботи та психології

14:00 — Факультет економічних наук

16:00 — Факультет інформатики

Усі церемонії відбудуться в Актовій залі Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9; 3-й поверх)

Отримати мантії можна в гардеробі КМЦ (1-й поверх) після 9:00
Повернення — до 18:00

Гостей запрошуємо підтримати добру могилянську традицію та прийти на подію у вишиванках.