Зустріч із Девідом Ріффом
П’ятниця, 11. Серпень 2023, 16:00

Кафедра літературознавства ім. Володимира Моренця НаУКМА спільно з Києво-Могилянською бізнес-школою організовує для могилянської спільноти зустріч із відомим журналістом, письменником Девідом Ріффом

11 серпня 2023 р. о 16:00

Місце проведення: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5 (4 корпус НаУКМА), ауд. 410.

Мова заходу — англійська.

Модераторами зустрічі будуть кандидат філологічних наук, викладачка кафедри літературознавства ім. Володимира Моренця Ольга Полюхович і Роман Веретельник, доктор філософії в галузі славістики (PhD), завідувач кафедри літературознавства ім. Володимира Моренця НаУКМА.

Девід Ріфф — нью-йоркський журналіст і письменник. Протягом 1990-х років висвітлював конфлікти в Африці (Руанда, Бурунді, Конго, Ліберія), на Балканах (Боснія та Косово) та Центральній Азії. Багато праць присвятив Іраку, Латинській Америці, нині – висвітлює війну в Україні. Має численні публікації в The New York Times, Los Angeles Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, Le Monde, El Pais, The New Republic, World Affairs, Harper's, The Atlantic Monthly, Foreign Affairs, The Nation, та інші. Він є автором восьми книг, зокрема Slaughterhouse: Bosnia and the Failure of the West та A Bed for the Night: Humanitarianism in Crisis. Останню книгу Ріффа In Praise of Forgetting: the Irony of Historical Memory опубліковано у квітні 2016 року видавництвом Yale University Press. Девід Ріфф також є автором книги Swimming in a Sea of Death — любовної данини сина своїй матері, письменниці Сьюзен Зонтаг, та історії її боротьби з раком.