Календар подій

Конвокація — вручення дипломів ФГН
Четвер, 29. Червень 2023, 12:00
Hits : 281

Запрошуємо на Конвокацію 2023! 

Конвокація – одна з найважливіших подій і традицій для могилянської спільноти. Це особливе свято для випускників і викладачів. Це одночасно і завершення пройденого етапу, і початок нового. 

Церемонія вручення дипломів випускникам символічно завершує цикл студентства, розпочатий «Посвятою у спудеї» декілька років тому, і знаменує перехід до нового статусу. Для декого це буде наступна, вища сходинка навчання, для інших – повноцінне занурення в професійне життя. Та який би шлях не обирали випускники, вони назавжди залишаються членами могилянської спільноти. 

Вручення дипломів випускникам бакалаврських і магістерських програм Факультету гуманітарних наук відбудеться

у четвер 29 червня о 12:00 в Актовій залі КМЦ.

Видача мантій — 9:00-12:00     Прийом мантій — 14:00-15:30 

  • Видача мантій для викладачів та випускників здійснюється у гардеробі Культурно-мистецького центру (хол 1-го поверху, вхід з вул. Іллінської чи подвір’я 2-го містечка); 
  • Викладачам для отримання мантії необхідно мати при собі посвідку НаУКМА чи паспорт, випускникам видача мантій здійснюється згідно списків, наданих студентським відділом кадрів; 
  • Наполегливе прохання від колег з господарської служби за можливості дотримуватися запропонованого ними графіку видачі/прийому мантій.