«Відбиваймо гоцака, добиваймо русака» від Українського Студента
Неділя, 09. Квітень 2023, 15:00

Могилянці вже довели, як вправно танцюватимуть на згарищах імперії. Але настав час повернутися в реальність, де ворог іще ходить українською землею. Запрошуємо вас на благодійний захід «Вибиваймо гоцака, добиваймо русака». Плекання української культури у вогняному вирі танцю — це найліпша зброя проти імперії.

СО «Український Студент» організовує захід, мета якого — збір коштів на потреби фронту.

На вас чекають:

• Жива музика, що перенесе на декілька століть у минуле.
  • Коротка лекція від наших музик на тему української автентики, аби перепочити та з новими силами пуститися в обертаси.
  • Шинок із прохолодними безалкогольними напоями й легкими наїдками.
  • Ярмарок, де окрім традиційних прикрас та націоналістичної літератури, у вас буде змога придбати свічки-гільзи ручної роботи.

Заповнюйте формочку — і нехай знову на ворога покотиться гул із могилянського підземелля...

Квиток — донат від 50 грн

Реквізити: 5375411205259570