Календар подій

Зустріч з письменницею Мілою Іванцовою
Четвер, 16. Лютий 2023, 18:00
Hits : 368

У ці лютневі дні ми згадуємо Майдан — Революцію Гідності.

Для когось ці події — вже історія, а для когось — ніби все було вчора... Як нам зрозуміти і не забувати, що і як було на Майдані? Як переймати досвід? — Через людей. І через книги.

Цього року ми говоритимемо про Майдан з людиною, яка не лише має власний досвід волонтертва на Майдані, але й втілила свої спостереження, спогади і переживання тих часів у книгу.

Гостею публічної програми Школи києволюбів при КМЦ буде письменниця Міла Іванцова, одна з найактивніших волонтерок Бібліотеки Майдану, авторка роману «Намальовані люди» про події Революції Гідності.

Поговоримо не лише про драматичну зиму 2013–2014 років і героїв «майданного» роману, а й про Київ у інших творах Міли Іванцової — упізнаваний і водночас несподіваний, насичений особистими історіями і пам'яттю. І дуже людяний і теплий, навіть узимку. Київ, у якому всі історії закінчуються добре.

Міла Іванцова — професійна перекладачка з французької, художниця, громадська діячка; володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2012), численних відзнак конкурсу «Коронація слова». Авторка багатьох книг, зокрема «Родовий відмінок», «Вітражі», «Ключі від ліфта», «Сердечна терапія», «Гра в паралельне читання», «Я тут живу», «Намальовані люди».

Детальніше про подію