Зустріч з американськими письменниками «Говорити про війну: чи готовий світ чути Україну?»
Неділя, 04. Грудень 2022, 16:00 - 18:00

У Музеї Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться зустріч з американськими письменниками Дейвом Еґґерсом, Пітером Ґодвіном та Барбарою Демік. Модеруватиме подію філософ, журналіст, письменник, президент Українського ПЕН Володимир Єрмоленко.

Подія для всіх, хто цікавиться голосом України у світі, присутністю українських тем та української культури у світі, міжнародною підтримкою України. Захід зацікавить студентів, які вивчають гуманітарні дисципліни.

Докладна інформація про подію.

Попередня реєстрація — ОБОВ’ЯЗКОВА.

Місце розташування Музей Національного університету «Києво-Могилянська академія» (вул. Сковороди, 2, вхід через перший корпус НаУКМА)