Час плинний, Києво-Могилянська академія вічна

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Перейти до https://www.ukma.edu.ua/

 

Експерти

Контакт

Олександр Стародубцев

Посилання

Інша інформація

Інша інформація

працював на фондовому ринку, де зробив кар'єру від фахівця бек-офісу до керуючого партнера української філії мультинаціональної компанії.

Під час Революції Гідності Олександр разом з друзями створив громадську ініціативу Відкритий Університету Майдану. Відразу після революції почав громадський рух за реформування сфери державних закупівель. З часом ця ініціатива отримала назву «Prozorro». Директора департаменту регулювання державних закупівель Міністерства Економічного Розвитку і Торгівлі  (2015-2017). Менш ніж за рік була розроблена нова електронна система, прийняте все необхідне законодавство, та всі стейкхолдери були навчені і підготовлені до переходу на повністю електронну систему закупівель. Пізніше в 2016 році «Prozorro» була визнана у всьому світі, вигравши кілька світових нагород. Крім того, Prozorro стала надихаючим прикладом для інших реформ в Україні. В 2019 році Олександр впроваджував ІТ-систему з управління персоналом для державної служби, а згодом виграв конкурс та очолив Національне Агентство з питань Державної Служби. Метою Олександра було перезавантаження влади та реформа державної служби. Проте, через 4 місяці, в березні 2020 року він був звільнений новим урядом без жодних пояснень. В травні 2020 року Олександр приєднався до нової команди НАЗК. Його задача: організаційна трансформація та створення прикладу для інших органів влади, що зміни можливі і залежать тільки від нас.

Сфера експертних інтересів: державотворення, державне управління, менеджмент, стратегічне управління, антикорупція, управління талантами