Питаннями студентської спільноти та сервісами для неї (так звана сфера student affairs) опікуються такі відділи, органи, служби:

Деканат у справах студентства

Заснований у 1996 р. відділ по роботі зі студентами (ВРС) могилянцям більш відомий як Деканат у справах студентства. Це підрозділ, який допомагає в розвитку студентської спільноти й опікується так званими справами студентства (student affairs). Його основні напрямки роботи:

1. Розвиток корпоративної культури
  2. Інформаційна підтримка студентства
  3. Підтримка студентських спільнот
  4. Мотиваційна підтримка студентства
  5. Психологічна підтримка студентства
  6. Соціальна підтримка студентства
  7. Аналітика з питань студентської спільноти

Деканату близька не «виховна робота», а ідея партнерства на рівних. Тож разом зі студентами й студентками ми працюємо для особистісного розвитку могилянців, якісних змін у спільноті КМА, в Україні та світі.

Виконувати завдання Деканату допомагає Рада заступників деканів факультетів.

Контакти

Адреса: 2-е академічне містечко (вул. Волоська, 8/5), корп. 4, пов.1, кімн. 4-102

Гліб Кузьменко

Декан у справах студентства (керівник відділу)

Випускник НаУКМА, соціологія

Проєктний менеджер, соціальний аналітик (комунікація, урядування, інституції, студентське самоврядування)

• координація відділу
  • інфопідтримка студентства
  • корпоративна культура
  • співпраця зі студентським самоврядуванням, організаціями

Ольга Шевчук

Секретар (провідний спеціаліст відділу)

Вища освіта, спеціаліст

• адміністрування корпоративних угод
  • соціальна підтримка студентів
  • операційна підтримка сервісів відділу
  • інформаційна підтримка студентів
  • прийом звернень студентів

Наталія Дзюба

Координатор соціальних стипендій (провідний спеціаліст відділу)

Вища освіта – технічна та економічна

“Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь у різноманітних семінарах та тренінгах”.

Сфера відповідальності: соціальні стипендії

Наталія Бондаренко

Практичний психолог вищої категорії

Кандидат психологічних наук, клінічний супервізор, психотерапевт когнітивно-поведінкового підходу СЕТА, ст. викладач кафедри «Школа соціальної роботи імені професора Володимира Полтавця».

"Наш відділ – це активна команда фахівців-медіаторів між адміністрацією та студентською спільнотою, дружня атмосфера, гуманістичні цінності, креативний підхід. В якості психолога: прагнення максимально сприяти підтримці психологічного здоров’я студентів Могилянки, чудова можливість проходити шлях дорослішання разом з кожним студентом, зустрічатися зі складними питаннями і намагатися їх вирішити (sometimes it’s real challenge), в такий спосіб посилюючи свої професійні навички”.

Cфера відповідальності:

підтримка психологічного здоров’я студентів, надання їм своєчасної кваліфікованої психологічної допомоги, супровід в їх особистісному розвитку як майбутніх професіоналів.

Катерина Кріжік

Координатор соціальної підтримки (фахівець відділу)

Випускниця НаУКМА, соціальна робота

Керівниця та консультантка Центру соціальної роботи, адаптації та підтримки студентів НаУКМА.

• Координація соціальної підтримки
  • Співпраця зі студентським самоврядуванням, організаціями
  • Аналітика (соціально-психологічний напрямок)

Рада заступників деканів факультетів

Рада заступників деканів факультетів НаУКМА – колегіальний робочий орган, який підтримує розвиток студентської спільноти та допомагає у завданнях Деканату в справах студентства.

Рада розглядає питання:

• організації позанавчальної роботи в НаУКМА;
  • органiзацiї участi студентiв в олiмпiадах, конкурсах тощо;
  • органiзацiї виплати матерiальної допомоги та преміювання студентів;
  • надання студентам стипендій, гpaнтів;
  • організація підписання корпоративних угод;
  • звернень щодо студентів, якi порушили дисципліну, Правила внутрішнього розпорядку, Правила проживання у гуртожитках НаУКМА тощо;
  • проведення індивідуальної виховної роботи iз студентами, що порушили дисципліну, Правила внутрiшнього розпорядку, Правила проживання у гуртожитках НаУКМА, норми поведiнки у приміщеннях та на території НаУКМА тощо;
  • узгодження дій при розповсюдженні необхідної інформації щодо участі студентів у науково-навчальних, культурно-мистецьких заходах, тощо;
  • iнших справ, що пов'язанi з позанавчальною роботою в НаУКМА.

Склад Ради:

Посада