• image
  • image
  • image
Previous Next
  • image
  • image

Найближчі події місяця

Нема подій

400years_small

Благодійник року:

infopulse logo

 

melesh president2Звернення Президента

 

      Якщо ви опинилися на цій сторінці, можливо, ви думаєте про те, щоб підтримати Києво-Могилянську академію. Якщо це так, то у вас є можливість долучитися до дійсно важливої справи. Могилянка всі роки була творцем важливих змін у житті України, а з допомогою партнерів та благодійників ми спроможні робити значно більше.


      Києво-Могилянська академія визначила своєю стратегічною ціллю на 2015-2025 роки розвиватися як дослідницький університет, як заклад, де не тільки зберігаються та поширюються, а й створюються нові знання. У Стратегії розвитку Академії однією з основних цілей ми зазначили посилення наукової роботи. Це дасть серйозний поштовх у розвитку Могилянки та допоможе нам ще краще служити нашій місії - допомагати формуватися високоосвіченим, небайдужим, творчим особистостям, які здатні незалежно мислити і відповідально діяти.

 

      Ми вже почали реалізацію нової стратегії. Поступово впроваджуються організаційні й управлінські зміни, визначені пріоритетні напрямки розвитку, в яких ведеться активна робота, оптимізується система фінансового управління.
     

      Але Києво-Могилянська академія залишається державною установою, і ви можете здогадатися, як важко розвиватися на бюджетні кошти. У Могилянці нульова толерантність до будь-яких проявів корупції. І тому єдиний для нас шлях рухатися вперед і далі служити Україні – залучати партнерів, давати іншим можливість долучитися до великої справи і стати членами нашої громади.

 

      Києво-Могилянську академію вже підтримують сотні людей та організацій. Завдяки партнерам існують фонди підтримки студентів та викладачів, реставруються приміщення, відкриваються нові наукові центри, розвиваються існуючі й починаються нові дослідницькі проекти. Тільки протягом 2015 року при підтримці благодійників почав працювати Центр психосоціальної підтримки НаУКМА, де допомогу отримують учасники бойових дій та переміщені особи, вийшли чергові номери наукових англомовних реферованих журналів, забезпечено Wi-Fi у 4 корпусі та багато іншого.

 

      Ми безмежно вдячні кожному, хто підтримує Академію. І запрошуємо всіх стати нашими партнерами. Ваш внесок на користь Могилянки стане внеском у розвиток успішної України.

 

З повагою,

Андрій Мелешевич

 

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна