• image
  • image
  • image
Previous Next

Студентське життя

{module [12]}

Студентське життя очима студентів НаУКМА - це:

"...навчання, навчання, навчання... і не тільки...
...свідомість!..
...найкращі друзі, інтелектуальна тусовка, плац, Брюховецький...
...теплиця, де вирощують таланти...
...вир заходів і подій, де постійно треба обирати...
...АКАДЕМІЯ (усі літери - великі)..."

Якщо ви хочете здобути ґрунтовні знання, побачити світ очима сучасних дослідників і вчених України та зарубіжних країн, опинитись у вирі світових подій і разом з тим не забувати, що життя прекрасне,- НаУКМА задовольнить ваші прагнення.

Якщо ви прагнете працювати з цікавими людьми, побачити у своїх викладачах не тільки кваліфікованих фахівців, захоплених своєю роботою, а й справжніх друзів та співрозмовників, які вміють розуміти студентів та прислухатися до них, ви зустрінетеся з ними у нашому Університеті.

Якщо ви комунікабельна людина, яка полюбляє життя й отримує насолоду від спілкування з неординарними особистостями,- в нашому закладі на вас чекає безліч друзів. У цих стінах знаходять спільну мову вихідці з різних реґіонів України, які відтворюють у мініатюрі справжню модель демократичної держави.

Якщо ви не байдужі до свого здоров'я, вас приваблюють спортивні тренування, змагання і перемоги, ви людина завзята й енергійна,- на вас чекають у спортивному комплексі Академії.Викладачі кафедри фізичного виховання допоможуть вам знайти своє місце у світі спорту. Якщо ж ви надаєте перевагу спокійному ритму життя, любите щирі, дружні стосунки, то в Університеті, де навчається відносно небагато студентів, ви знайдете особливу камерну атмосферу і внутрішній спокій.

Якщо ви не збираєтесь усі студентські роки лише "гризти граніт науки" і вас цікавить творчість, мистецтво, фольклор, тоді - саме для вас художні виставки Галереї мистецтв, виступи університетської хорової капели "Почайна", Могилянські музичні вечори в Конґреґаційній залі Староакадемічного корпусу.

Якщо ви прагнете спробувати себе в мистецтві, виявити свою творчу особистість, на вас чекає Експериментальний театр-студія, Лабораторія старовинних інструментів, студія гончарного та емальєрного мистецтва. За участю та з ініціативи студентів Університету видаються журнали "Кіно-Театр", "Соціальна політика та соціальна робота", "Політична думка", газети "Академічна панорама", "Вісник Студентської колеґії", "Майдан Могилянка", "Могилянська криця" тощо. Щодня на великих перервах можна почути інформаційно-музичні програми студентського радіо. Студенти виступають ініціаторами та організаторами багатьох проектів.

Якщо ж ви прагнете, не гаючи часу, подбати про свою кар'єру, то саме в НаУКМА ви якнайшвидше реалізуєте свій потенціал. Студенти ще під час навчання мають змогу знайти роботу як у самій Академії, так і поза її межами. Допомогти вам у цих пошуках покликаний Центр працевлаштування студентів НаУКМА(4 корпус, кімн. 105).

Якщо ви не цураєтесь свого і чужому научаєтесь, до ваших послуг відділ міжнародного співробітництва (5 корпус, кімн. 25), що надає консультації та детальну інформацію про поточні програми обміну студентами для навчання або стажування за кордоном.

Якщо в процесі напруженої розумової роботи ви зголодніли - ласкаво просимо до кафе та університетської їдальні, де можна вдало поєднати обід і приємне спілкування.

Якщо ви любите яскраві видовища, дискотеки, вистави, то не пропустіть Бал знайомств (перша п'ятниця жовтня), День Академії (15 жовтня), День студентів (17 листопада), День св. Валентина (14 лютого), Студентський карнавал (13 січня), Дні факультетів, вертеп та багато іншого цікавого, де виявляється весела вдача та романтично-патріотичний дух справжнього студента. Культурно-мистецький центр (вул. Іллінська, 9) разом зі Студентською колеґією та студентським радіо щомісяця влаштовують дискотеки.

І, звичайно, найріднішим для всіх спудеїв НаУКМА є Деканат (відділ) з роботи зі студентами (4 корпус, кімн. 102), де можна одержати потрібну вам інформацію, поспілкуватися, поділитися ідеями, думками, проблемами, зголоситись на участь у різноманітних конкурсах тощо.

Якщо казати коротко і просто, то студенти НаУКМА - це, як наголосив професор Роланд Піч з Мюнхенського університету після кількох років викладання в НаУКМА: "Прекрасні студенти! Вірю в Україну, дивлячись на них".

 

Office 365 для студентів НаУКМА

 

Студенти НаУКМА на час свого навчання мають можливість користуватися корпоративними сервісами НаУКМА з використанням пакету Office 365 для навчальних закладів (корпоративна пошта, календарі, спільна робота з документами та ін).

 

Заповнивши форму, Ви отримаєте: логін та тимчасовий пароль для входу в Office 365. Раз на тиждень зібрані заявки обробляються та реєструються. На е-адресу, яку Ви вказали при реєстрації, отримаєте інструкції щодо Вашого облікового запису та користування О365, та зможете замінити пароль та почати користуватися сервісами.


Якщо Ви матимете потребу в додаткових інструкціях чи навчанні, зверніться в Службу технічної підтримки Інформаційно-обчислювального центру НаУКМА (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..)

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна