• image
  • image
  • image
Previous Next

400years_small

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – (для абітурієнтів)

 

 Схема університетського містечка

 

Віртуальний тур

 


View National University of Kyiv-Mohyla Academy in a larger map

Про нас

 

Управління діяльністю

НаУКМА є державним вищим навчальним закладом, має статус національного, провадить свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів України, Статуту НаУКМА.

 

Управління діяльністю НаУКМА здійснюють:

Наглядова рада НаУКМА здійснює нагляд за додержанням мети створення університету, управлінням його майном.

• Конференція трудового колективу НаУКМА – вищий колеґіальний орган громадського самоврядування НаУКМА.

Президент НаУКМА — здійснює безпосереднє управління діяльністю НаУКМА, представляє НаУКМА у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє без довіреності відповідно до наданих повноважень.

• Вчена рада НаУКМА – колеґіальний орган управління НаУКМА з питань освітньої, наукової, інноваційної діяльності, діє відповідно до положення про Вчену раду НаУКМА.

 

Представницькі, громадські організації та структури, що сприяють відродженню і розвитку Києво-Могилянської академії:

• Почесний президент НаУКМА — почесне звання, що надається Конференцією трудового колективу президентові НаУКМА, який зробив вагомий внесок у розбудову університету і пропрацював на цій посаді не менше двох термінів поспіль.

Міжнародна консультаційна рада – представницький орган НаУКМА за кордоном, до складу якого входять визначні діячі науки, культури, релігії, а також державні діячі (за згодою). Міжнародна консультаційна рада сприяє розширенню зв’язків НаУКМА з іншими університетами світу.

• Студентська колеґія НаУКМА – орган студентського самоврядування, у своїй діяльності керується законодавством, Статутом НаУКМА, положенням про студентське самоврядування.

• Профспілка НаУКМА – представляє інтереси членів профспілки НаУКМА, здійснює захист їхніх трудових, соціально-економічних прав.

 

Діяльність основних керівних органів університету та структурних підрозділів регламентують відповідні положення, які затверджують у встановленому порядку та оприлюднюють на сайті НаУКМА.

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна