• image
 • image
 • image
Previous Next

Підготовка до ЗНО

Загальна інформація

Наша адреса: 04070, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, 27,
Бурса (9 корпус), 2-й поверх, кімн. 20-21,
тел. (044) 425 10 47, (044) 425-42-61,
Їхати: метро «Контрактова площа» - вул. Г.Сковороди, до Набережної

 

Кадуріна Л. Б.

Завідувач -

Лариса Борисівна Кадуріна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Методисти підготовчого відділення –

Алла Василівна Таманчук
Наталія Сергіївна Третяк

 

Підготовче відділення НаУКМА створене у 1998 році як самоокупний структурний підрозділ академії з метою підготовки абітурієнтів до вступу на навчання на бакалаврських програмах усіх факультетів НаУКМА та інших вищих навчальних закладів України. З 2008 року готує старшокласників до написання тестів з дисциплін, що входять до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

 

Курси проходять з таких предметів: українська мова, англійська мова, українська література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія. Окрім того, відбувається підготовка до вступу на магістерські програми (курси з англійської та української мови)

 

Окрім того, відбувається підготовка до вступу на магістерські програми

 

Форми навчання:

 

 • заочна на контрактній основі – з жовтня по травень, 3 навчальні сесії протягом навчального року під час шкільних канікул, в кінці навчання – підсумковий тест ;
 • вечірня та школа вихідного дня (курси з окремих дисциплін) – від 2-х до 8 місяців, навчання триває з вересня по травень, в кінці навчання – підсумковий тест, розклад занять та ціни (вечірня школа), розклад занять та ціни (недільні курси) ;
 • інтенсивні підготовчі курси з окремих дисциплін, що входять до зовнішнього незалежного оцінювання, працюють під час весняних шкільних канікул та протягом травневих свят ;

 

Навчання базується на шкільних програмах та програмах тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Умови зарахування:

 

На підготовче відділення НаУКМА приймаються громадяни України, які мають повну середню освіту і учні 9-10-11х класів середніх загальноосвітніх шкіл (ліцеїв, гімназій, коледжів) та інші особи з відповідним рівнем підготовки.

 

На курси англійської мови приймаються учні від 14 років. Влітку працює Літній табір для молоді при Києво-Могилянський академії (дивись інформацію тут).

 

Запис на заочну форму навчання:

 

Зарахування до складу слухачів (заочна форма) підготовчого відділення НаУКМА проводиться на підставі укладання Договору про надання освітньої послуги та оплати за повний курс навчання.

 

Заяви приймаються до 21 жовтня 2016 року.

 

До заяви вступника додаються: 2 фотокартки, 4 конверти з марками, обов’язково мати при собі паспорт (слухача або одного з батьків) та ідентифікаційний код.

 

Запис на вечірні, недільні та інтенсивні підготовчі курси здійснюється на підставі заяви, копії паспорта (свідоцтва про народження) слухача та квитанції про сплату або платіжного доручення. Після чого видається ПЕРЕПУСТКА на заняття (окремо з кожної дисципліни), де вказується:

 

 • назва дисципліни;
 • час і місце проведення занять (корпус, аудиторія);
 • прізвище, ініціали слухача.

 

Слід пам'ятати, що наявність ПЕРЕПУСТКИ є обов'язковою умовою для відвідування занять і видається один раз. Оплата за навчання на курсах здійснюється у безготівковій формі в будь яких відділеннях банків шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок НаУКМА.

 

Оцінювання знань

Усі навчальні дисципліни і види занять, з яких передбачено підсумкову форму контролю, оцінюються за прийнятою в НаУКМА рейтинговою 100-бальною системою оцінювання знань:

 • менше 60 балів - "незадовільно",
 • 60-70 балів - "задовільно",
 • 71-90 балів -"добре",
 • 91-100 балів - "відмінно".

Освітні студії

Загальна інформація

04070, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, 27,
Бурса (9 корпус НаУКМА), 2 поверх, кім. 21.
Телефон: (044 425 10 47

Кадуріна Л. Б. Директор -
Лариса Борисівна Кадуріна ,

Бурса (9 корпус НаУКМА), 2 поверх, кім. 21.
Телефон: (044) 425 10 47
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітні Студії Києво-Могилянської академії надають освітні послуги за напрямами:

 • підготовка до написання тестів ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) та конкурсних випробовувань НаУКМА через проведення акції «Перевір себе»- відбувається у кожну останню суботу або неділю місяця;
 • курси іноземних мов (англійська – на базі Українсько-канадської школи англійської мови, німецька, італійська, польська, чеська та інші);
 • літня школа україністики; (summerschool.ukma.kiev.ua)
 • Літній табір для молоді при Києво-Могилянський академії

 

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна